Regionalliga Nordost 2021/2022

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken  Speler Statistieken    Info
LOK  
BAK07  
BFC  
BSGCL  
CFC  
Cottb  
Jena  
Eilen  
Lucke  
Halbe  
BSCII  
Optik  
SVB03  
SVL47  
SVTB  
TeBe  
Union  
VfBA  
VSGA  
ZFCM  
 1    vr. 23.07.2021 19:00   Germania Halberstadt  -  Hertha BSC II   4 : 0     
 2    wo. 28.07.2021 19:00   BSG Chemie Leipzig  -  Germania Halberstadt   0 : 2     
 3    zo. 01.08.2021 13:00   Germania Halberstadt  -  FSV 63 Luckenwalde   0 : 5     
 4    zo. 05.09.2021 13:00   BFC Dynamo  -  Germania Halberstadt   2 : 0     
 5    vr. 13.08.2021 19:00   Germania Halberstadt  -  Optik Rathenow   2 : 0     
 6    di. 17.08.2021 18:00   FC Carl Zeiss Jena  -  Germania Halberstadt   2 : 1     
 7    zo. 22.08.2021 13:00   Germania Halberstadt  -  VfB Auerbach   7 : 1     
 8    wo. 27.10.2021 18:00   TeBe Berlin  -  Germania Halberstadt   2 : 0     
 9    wo. 01.09.2021 19:00   Germania Halberstadt  -  Union Fürstenwalde   2 : 1     
 10    zo. 12.09.2021 13:00   Berliner AK 07  -  Germania Halberstadt   4 : 2     
 11    wo. 20.10.2021 19:00   Germania Halberstadt  -  VSG Altglienicke   0 : 3     
 12    zo. 26.09.2021 13:00   1. FC Lok Leipzig  -  Germania Halberstadt   4 : 0     
 13    vr. 01.10.2021 17:00   Germania Halberstadt  -  Energie Cottbus   0 : 0     
 14    zo. 17.10.2021 13:00   FC Eilenburg  -  Germania Halberstadt   3 : 1     
 15    za. 23.10.2021 13:00   Chemnitzer FC  -  Germania Halberstadt   5 : 2     
 16    zo. 31.10.2021 13:00   Germania Halberstadt  -  ZFC Meuselwitz   0 : 3     
 17    zo. 07.11.2021 13:00   SV Tasmania Berlin  -  Germania Halberstadt   0 : 0     
 18    vr. 19.11.2021 19:00   Germania Halberstadt  -  SV Babelsberg 03   1 : 1     
 19    zo. 28.11.2021 13:00   SV Lichtenberg 47  -  Germania Halberstadt   0 : 0     
 20    vr. 03.12.2021 19:00   Hertha BSC II  -  Germania Halberstadt   3 : 0     
 21    zo. 23.01.2022 13:00   Germania Halberstadt  -  BSG Chemie Leipzig   0 : 2     
 22    za. 18.12.2021 13:00   FSV 63 Luckenwalde  -  Germania Halberstadt   2 : 2     
 23    vr. 28.01.2022 19:00   Germania Halberstadt  -  BFC Dynamo   0 : 2     
 24    vr. 04.02.2022 19:00   Optik Rathenow  -  Germania Halberstadt   2 : 2     
 25    za. 12.02.2022 14:05   Germania Halberstadt  -  FC Carl Zeiss Jena   0 : 0     
 26    za. 19.02.2022 13:00   VfB Auerbach  -  Germania Halberstadt   2 : 5     
 27    zo. 27.02.2022 13:00   Germania Halberstadt  -  TeBe Berlin   0 : 2     
 28    zo. 27.03.2022 13:00   Union Fürstenwalde  -  Germania Halberstadt   1 : 2     
 29    vr. 11.03.2022 19:00   Germania Halberstadt  -  Berliner AK 07   1 : 1     
 30    zo. 20.03.2022 13:00   VSG Altglienicke  -  Germania Halberstadt   3 : 0     
 31    zo. 03.04.2022 16:00   Germania Halberstadt  -  1. FC Lok Leipzig   2 : 3     
 32    wo. 06.04.2022 19:00   Energie Cottbus  -  Germania Halberstadt   3 : 1     
 33    zo. 10.04.2022 13:30   Germania Halberstadt  -  FC Eilenburg   2 : 1     
 34    za. 16.04.2022 13:00   Germania Halberstadt  -  Chemnitzer FC   0 : 2     
 35    zo. 24.04.2022 16:00   ZFC Meuselwitz  -  Germania Halberstadt   0 : 1     
 36    zo. 01.05.2022 13:00   Germania Halberstadt  -  SV Tasmania Berlin   3 : 0     
 37    zo. 08.05.2022 13:00   SV Babelsberg 03  -  Germania Halberstadt   2 : 1     
 38    zo. 15.05.2022 13:00   Germania Halberstadt  -  SV Lichtenberg 47   2 : 1     
Espanol Nederlands Romanian English Slovenskega Italiano Deutsch Francais Magyar Cestina Norsk Portugues  

Pagina opgebouwd in: 0.0109 sek.
LMO 4 for PHP7 - © 1997-2019 LMO-Group